Wójcik - stolarka

AKCESORIA

SZYBY

W naszej stolarce okiennej i drzwiowej montujemy szyby zespolone bądź pojedyncze o różnych wzorach (ornamenty bezbarwne lub barwione) i parametrach technicznych (bezpieczeństwo, przewodnictwo ciepła i zimna, dźwiękochłonność, emisja promieni słonecznych)

Przykładowe wzory szyb ornamentowych:

kaszka bezbarwna
delta
deszczyk
kocie łapy
kora
niagara
KLAMKI

Wykorzystywane przez nas okna i drzwi zostają wyposażone w klamki firmy HOPPE, Metal-Bud. Ciekawa stylistyka i szeroka gama kolorów pozwala dopasować klamkę do charakteru pomieszczeń i podkreślić piękno stolarki drewnianej. Zaletą wykorzystywanych w naszej produkcji klamek jest ich trwałość i wysokiej jakości mechanizm (np. samoczynna blokada przeciwko otwarciu okna z zewnątrz, dodatkowe zamknięcie na przycisk bądź kluczyk, mikrouchył))

venus
syriusz

OKUCIA

Gwarancją jakości drewnianej stolarki budowlanej jest nie tylko solidny, wyselekcjonowany surowiec ale także wysokiej klasy jakości okucia, zamki, zawiasy. W naszej produkcji stosujemy okucia firm MACO, G-U oraz zawiasy firm OTLAV, SIMONSWERK.


OKAPNIKI

W celu zapewnienia lepszej izolacji termicznej i odprowadzania wody wyposażamy nasze okna w okapniki ALURON (w systemie soft line)

SZPROSY

Jeśli chcą Państwo dodać stolarce drewnianej charakteru i uroku warto pomyśleć o zamontowaniu w niej szprosów. Nasza firma na zamówienie Klientów produkuje stolarkę z następującymi rodzajami szprosów, w szerokiej gamie kolorów i w różnych szerokościach:

  1. szpros wiedeński (naklejany)
  2. szpros międzyszybowy
  3. szpros konstrukcyjny
  4. szpros ruchomy
PARAPETY

W ofercie posiadamy także wewnętrzne parapety drewniane własnej produkcji oraz zewnętrzne parapety aluminiowe firmy ALURON. Drewniane parapety wewnętrzne będą idealnym wykończeniem dla drewnianych okien. Ich kolorystyka jest dopasowana do kolorystyki stolarki okiennej, wymiary do indywidualnych potrzeb Klienta.

Aluminiowe parapety zewnętrzne w systemie Soft Line firmy ALURON, których kolorystyka odpowiada kolorystyce termookapników zamontowanych w naszych oknach, dają możliwość harmonijnego włączenia parapetu w stylistykę okna.


NAWIEWNIKI

Na specjalne zamówienie Klienta w oknach naszej produkcji montujemy nawiewniki. System wentylacji higrosterowanej zapewni Państwu stały dopływ świeżego powietrza, dostosowany do potrzeb mieszkania i uzależniony od poziomu wilgotności względnej w pomieszczeniu. Stosujemy wysokiej jakości nawiewniki firmy Aereco, produkowane we Francji. Po zamontowaniu nie wymagają one żadnej obsługi, działają samoczynnie. Dostępne są w trzech kolorach, mają niewielkie rozmiary i ładny wygląd przez co nie zagrażają estetyce okna.